Hayat Şarkısı 4.Bölüm (01.03.2016) 720p WEB-DL Logosuz

0
( HD Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Hayat Şarkısı 4. Bölüm 720p WEB-DL Logosuz

Hüseyin ve Melek gün geçtikçe yakınlaşmaktadır. Hüseyin, Mudanya’daki fabrika ziyaretlerini arttırmıştır ve her vesile ile Melek’in lokantasına uğramaktadır. Bayram, oğlunun sürekli ortadan kaybolmasına bir anlam veremeyerek, Hüseyin’in peşine bir adam takar. Bu takipler sonucunda Bayram, gelininin kardeşi Melek’in varlığını öğrenir.
Hülya artık İstanbul’a dönme vakitleri geldiğini düşünmektedir. Kerim’in dönmeyi kabul etmeyeceğini bilen Hülya, dönüşlerini garantilemek için Mahir ile ortak bir plan yapar. İkili, Kerim’in başına yeni çoraplar örecektir.

 

 

 

 

 

 

http://turbobit.net/uu1u56wd40f1.html

 

http://uploaded.net/file/4vvztjwn

 

http://nitroflare.com/view/9EE048690D13F51/h.s.04.w7.2.0.u12646.rar

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Hayat Şarkısı 4.Bölüm (01.03.2016) 720p WEB-DL Logosuz

Hayat Şarkısı 4. Bölüm 720p WEB-DL Logosuz Hüseyin ve Melek gün geçtikçe yakınlaşmaktadır. Hüseyin, Mudanya’daki fabrika ziyaretlerini arttırmıştır ve her vesile ile Melek’in lokantasına uğramaktadır. Bayram, oğlunun sürekli ortadan kaybolmasına bir anlam veremeyerek, Hüseyin’in peşine bir adam takar. Bu takipler sonucunda Bayram, gelininin kardeşi Melek’in varlığını öğrenir. Hülya artık İstanbul’a dönme vakitleri geldiğini düşünmektedir. Kerim’in […]

Tür: Yerli Diziler

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Film indir Dizi indir HD Film indir