Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı 2016 (Sansürsüz) Yerli film indir

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

J25nQJ

konu

http://www.imdb.com/title/tt5443474/

Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı 2016 Yerli film indir – hd film indir. Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur dokunmaz da, içinde olan kötülükle birlikte, Köstan Amca’nın önceden yaptığı ağaç tılsımı harekete geçmiştir. Gölge yeniden ağaca dönüşmeye başlamıştır. Onu ormanda değerli taşlara ve kürklere düşkün avcı Şahane Postum bulur. Şahane, Sora’nın elbisesini görür görmez ona hayran olur ve almak ister. Ancak, elbiseye geçen Köstan Amca’nın tılsımı, elbisenin sayesinde, Şahane’yi de geyiğe dönüştürmeye başlar. Gölge bu durumdan kurtulmak için Köstan Amca’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Köstan Amca, çoktan Köstebekya’ya doğru yola çıkmıştır.
2015 yapımı Köstebekgiller: Perili Orman filminin devamı olan yapımda yine İnci Türkay Reyhan Asena Keskinci ve Ege Yazar’ın yanı sıra sevilen oyuncu Janset de yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendiği filmin yapımcılığını ise Arzu Film yapıyor.

ekran-1

indirme
FİLM DVDRip olarak eklenmiştir.
uploaded-1

UPLOADED İLE iNDiRMEK iÇiN TIKLA

turbobit-1

UPLOADED İLE iNDiRMEK iÇiN TIKLA

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı 2016 (Sansürsüz) Yerli film indir

http://www.imdb.com/title/tt5443474/ Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı 2016 Yerli film indir – hd film indir. Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur […]

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Film

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Film indir Dizi indir HD Film indir